Spokey Fitbit neoprenová bandáž na zápěstí velikost UniversálníCena: 94 Kč / 3,55 EUR


-
+

Popis

Fitbit neoprenová bandáž na zápěstí velikost Universální

Neoprenová bandáž zápěstí Spokey FITBIT:

- vyrobená z kvalitního neoprenu, který odvádí vlhkost, čímž zabraňuje tvorbě oděrek a puchýřů
- zpevňuje, fixuje snižuje zátěž kloubu a svalového napětí, minimalizuje bolest a otoky a zároveň zvyšuje teplotu, čímž zlepšuje krevní oběh a urychluje přirozený proces hojení
- univerzální velikost se zapínáním na suchý zip se dokonale přizpůsobí tvaru zápěstí
- neomezuje v pohybu a během nošení nesklouzává

Bandáž na zápěstí Spokey FITBIT podporuje a stabilizuje klouby. Jejím úkolem je snížit zátěž, zmírnit bolest, otok, zatuhlost a urychlit léčbu zranění. Je tak ideální volbou pro trénink a sporty, při kterých je zápěstí náchylné ke zranění a přetížení. Lze ji použít i jako preventivní ochranu při zvýšené námaze.

Podpora pro vaše zápěstí

Naše klouby jsou často náchylné ke zranění a přetížení, zejména v případě sportu a intenzivního tréninku, kdy na ně působí váha celého těla. Vyplatí se tedy pořídit bandáž Spokey FITBIT, která slouží jako podpora a stabilizace zápěstí. Spokey FITBIT je odpovědí na potřeby milovníků aktivního životního stylu. Je neocenitelná při poraněních a namoženích kloubů nebo svalů - je perfektní jako pomůcka pro zmírnění nepohodlí.

Pružný, prodyšný materiál, který zpevňuje a stabilizuje klouby

Model FITBIT díky svým vlastnostem zvyšuje teplotu, zlepšuje krevní oběh a urychluje proces hojení. Látka dokonale izoluje vlhkost, díky čemuž zabraňuje oděrkám a vzniku puchýřů, a zároveň je velmi pružná - umožňuje optimální přizpůsobení bandáže zápěstí. Důležité je, že díky použitým materiálům, bandáž během nošení nesklouzává, nikde netlačí a neomezuje v pohybu. Na výrobu bandáže byl použitý kvalitní neopren, který umožňuje pokožce dýchat a nemusíte se tak bát nadměrnému pocení. Bandáž se navíc velmi snadno udržuje a čistí, takže vám bude dělat společnost dlouhou dobu.

Doporučení:
Dbejte na to, aby bandáž nebyla příliš utažená a byla tak umožněna volná cirkulace krve.
Nepoužívejte bandáž poté, co jste na postižené místo na těle nanesli hřejivou mast či emulzi.

Parametry:
materiál: 70 % neopren, 15 % polyester, 15 % nylon
zapínání na suchý zip
rozměr: univerzální