Spokey GREAN mini Masážní pěnový válecCena: 110 Kč / 4,15 EUR


-
+

Popis

GREAN mini Masážní pěnový válec

Fitness masážní válec Spokey GREAN MINI:
- výborný pro posílení zad, břicha, nohou a dalších částí těla,
- nenahraditelný pomocník před a po tréninku - dokonale uvolňuje svaly,
- vyroben z inovativního materiálu (EPP pěny), díky kterému je nejen příjemný a pohodlný během masáže, ale zároveň je odolný vůči vysokému zatížení, deformacím a mechanickému poškození,
- vyznačuje se velmi nízkou absorpci vody a vlhkosti, díky čemuž se snadno udržuje v čistotě.

Pěnový roller Spokey GREAN MINI zajistí hladkou práci vašich svalů! Cvičení s pěnovým masážním válcem jsou velmi prospěšná pro zdraví - zvyšují průtok krve, zlepšují pohyby během cvičení, zvyšují rozsah pohybů a snižují riziko zranění!

Postarejte se o své svaly před, během a po tréninku
Hladký masážní válec je nepostradatelnou součásti domácích tréninků, protože vám umožní samostatně uvolnit napjaté svaly. Lze jej použít během rozcvičky před tréninkem nebo po tréninkových cvičeních. Využívá se také pro zrychlení regenerace svalů, což může pozitivně ovlivnit váš trénink - svaly budou uvolněné a trénink se pro vás stane potěšením. Používáním válce Spokey GREAN MINI můžete zpestřit váš trénink, při kterém zapojíte i méně používané svalové skupiny.

Roller z inovativního materiálu
Fitness válec Spokey GREAN MINI se skvělé osvědčí i při posilovacím tréninku zad, břicha a nohou, kdy zároveň jeho struktura poskytuje jemnou či intenzivní masáž. Je vyroben z inovativního materiálu (EPP), který je odolný vůči vysokému zatížení, deformacím a mechanickému poškození. Kromě toho se vyznačuje velmi nízkou absorpci vody a vlhkosti, díky čemuž se snadno udržuje v čistotě.

Parametry:
materiál: EPP, odolný vůči velkému zatížení, deformaci a mechanickému poškození
průměr: 5 cm
délka: 15 cm
tvrdost: standard
nízká absorpce vody a vlhkosti