Spokey HARDY Hladký gelový masážní míček 65 mmCena: 118 Kč / 4,45 EUR


-
+

Popis

HARDY Hladký gelový masážní míček 65 mm

Hladký gelový masážní míček Spokey HARDY:

- je univerzální masážní pomůcka, která se používá k masáži napjatých svalů ramen, šíje, lýtek či chodidel, a zároveň jej lze využít k posílení dlaňových svalů
- je malý, takže ho můžete mít kdykoliv a kdekoliv s sebou
- lze jej použít jako antistresový a relaxační míček

Pokud hledáte něco, co vám pomůže zbavit se svalového napětí, a zároveň poskytne úlevu pro bolavá chodidla, lýtka či ramena, pak vsaďte na gelový masážní míček Spokey HRADY. Je to malá věc s velkou silou: masáž s použitím míčku je založena na bodovém tlaku a masírování v místech, která způsobují bolest. Taková masáž okamžitě uvolňuje svalové napětí a zmírňuje bolest v přetížené části těla. HARDY lze použít také jako antistresový či relaxační míček – stačí jej rytmicky mačkat v dlani.

Dva v jednom: antistresový a masážní míček

Gelový masážní míček Spokey HARDY je určen k automasáži namožených svalů. Je malý (průměr 6,5 cm), díky čemuž ho můžete mít stále po ruce! Vejde se do každé kabelky či batohu. Lze jej použít k urychlení regenerace masírovaných svalů před, během nebo po tréninku. Díky použitému gelu, lze míček využít i pro posilování dlaňových svalů. Používání masážního míčku pomáhá v boji proti celulitidě, podporuje regeneraci pokožky a v neposlední řadě snižuje a následně odstraňuje potréninkové bolesti.

Parametry:
materiál: gel
rozměr: 6,5 cm
hmotnost: 150 g