VitaHarmony Biotin 300 mcg + Selen + Zinek 87 tblCena: 107 Kč / 4,04 EUR


-
+

Popis

Biotin 300 mcg + Selen + Zinek 87 tbl

Přípravek obsahuje kombinaci vitaminu biotinu a minerálních látek – zinku a selenu – pro podporu normálního stavu vlasů, nehtů a pokožky.

Biotin patří do skupiny vitaminů B a přispívá mimo jiné také k normální činnosti nervové soustavy a normální psychické činnosti.
Zinek a selen jsou známými antioxidanty, které se podílí na ochraně buněk před oxidativním stresem, který vzniká v důsledku nerovnováhy volných radikálů a antioxidantů v lidském těle.
Zinek a selen přispívají k normální funkci imunitního systému, čímž se zlepšuje přirozená obranyschopnost organismu. Zinek podporuje udržování normálního stavu kostí a zraku a přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím. Selen napomáhá k normální činnosti štítné žlázy.
Složení:
Zinek (glukonan zinečnatý), bitoin (D-biotin), selen (seleničitan sodný), hydrogenfosforečnan vápenatý, mikrokrystalická celulosa, stearan hořečnatý.
Vitamíny a minerály v 1 tabletě:
Vitamín B7 - biotin300 mcg
Selen80 mg
Zinek15 mg
Dávkování:
1 tableta denně. Tabletu celou spolkněte a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. V době těhotenství a kojení určí dávkování lékař. Skladujte: Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na pravé straně obalu. Upozornění: Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.