VitaHarmony Pyridoxin 60 tblCena: 51 Kč / 1,92 EUR


-
+

Popis

Pyridoxin 60 tbl

Pyridoxin (vitamin B6) patří do skupiny vitaminů rozpustných ve vodě.

Podporuje normální funkci imunitního systému, čímž stimuluje přirozenou obranyschopnost. Přispívá k normální psychické a nervové činnosti, napomáhá normální tvorbě červených krvinek, které přenáší kyslík po celém organismu. Díky tomu podporuje snížení míry únavy a vyčerpání.

Dále přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu, což je toxická látka, která přirozeně vzniká v organismu. Vitamin B6 přispívá k přeměně homocysteinu na netoxický cystein. Celý metabolismus homocysteinu je vedle pyridoxinu podporován také vitaminem B12 a kyselinou listovou.
Složení:
Pyridoxin hydrochlorid, plnidla: mikrokrystalická celulóza, hydrogenfosforečnan vápenatý, látky protispékavé: stearan hořečnatý, oxid křemičitý, potah: hydroxypropylmethylcelulóza, glycerol, karnaubský vosk.
Vitamíny a minerály v 1 tabletě:
Vitamín B6 - pyridoxin20 mg
Dávkování:
1 tableta denně. Tabletu celou spolkněte a zapijte dostatečným množství tekutiny. V době těhotenství a kojení určí dávkování lékař. Skladujte: Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na pravé straně obalu. Upozornění: Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.