Vitar Maxivita vitamín C acerola + zinek + šípek 20 x 40 gCena: 60 Kč / 2,26 EUR


-
+

Popis

Maxivita vitamín C acerola+zinek+šípek 20x40g

Maxi Vita® Vitamin C komplex + Acerola a šípek + Zinek je moderním doplňkem stravy v praktických jednorázových sáčcích, které umožňují vysoce komfortní užívání bez nutnosti zapíjení.
Aktivní látky jsou pro organizmus lépe vstřebatelné, s rychlejším nástupem účinku. Přípravek je vhodným doplňkem pro posílení imunity a při respiračních potížích.

Vitamin C je významný antioxidant, který výrazně zasahuje do řady životních pochodů. Je potřebný pro tvorbu kolagenu, který působí podpůrně ve tkáních lidského těla - svalech, šlachách, chrupavkách a kůži. Významně se podílí na funkci imunitního systému. Je nezbytný pro udržení dobrého zdravotního stavu celého organizmu. Také zinek je významný pro funkci imunitního systému. Působí příznivě na kvalitu pokožky, vlasů a nehtů.
Složení:
Sladidlo - sorbitol, kyselina L-askorbová, citrát zinečnatý, přírodní aroma, extrakt z plodů aceroly, extrakt z plodů růže šípkové, protispékavá látka - talek, sladidla - sukralóza, citróza (neohesperidin DC).
Nutriční informace v jedné dávce:
Vitamín C240 mg
Zinek5 mg
Nutriční informace v jedné dávce:
Acerola10 mg
extrakt ze šípku10 mg
Dávkování:
Děti od 12 let a dospělí 1 sáček denně. Obsah sáčku nasypte do úst, pomalu nechte rozpouštět a spolkněte. Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C v dobře uzavřeném obalu.