Amix Super vitamin D3 2500 IU + calcium 120 kapslíCena: 207 Kč / 7,81 EUR


-
+

Popis

Super vitamin D3 2500 IU + calcium 120 kapslí

Vitamin D3 – 2500 I.U. s vápníkem je esenciální, v tucích rozpustný vitamín, který je velmi často nazýván jako sluneční vitamín. Vitamín D přispívá k normální absorpci/využití vápníku a fosforu, dále k normální funkci imunitního systému a pomáhá udržovat normální stav kostí, zubů a svalů.

Vitamin D3 2500 I.U. s vápníkem
Doplněk stravy.
Čisté množství: 120 kapslí.

Vápník přispívá k normálnímu srážení krve, k normálnímu energetickému metabolismu, k normální funkci svalů, k normální funkci trávících enzymů a je přínosem pro udržování normálního stavu kostí a zubů.

Upozornění na alergeny: Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, lepku a korýšů.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy a lidé, kteří mají nějaký zdravotní problém, by se měli vždy před použitím doplňku stravy poradit s lékařem.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Číslo šarže a minimální trvanlivost do konce: uvedeno na obalu.
Složení:
Složení:uhličitan vápenatý, stabilizátor: hydroxypropylmethylcelulóza Methocel®; želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo: oxid titaničitý); cholekalciferol (vit. D), látky protispékavé: stearát hořečnatý a oxid křemičitý.

Průměrné výživové hodnoty:
Velikost dávky: 1 kapsle
Počet dávek v balení: 90
Aktivní látky – průměrné hodnoty
Množství v dávce
Vitamín D3 (cholekalciferol)
2.500 I.U. = 62,5 mcg (1250 %*)
Vápník (uhličitan vápenatý)
250 mg (31,25 %*)
Vitamíny a minerály v 1 kapsli:
Vitamín D30.0625 mg
Vápník250 mg
Dávkování:
Vezměte 1x za 3 dny s jídlem.