OstroVit Vitamin D3 + K2 + calcium 90 tabletCena: 165 Kč / 6,23 EUR


-
+

Popis

Vitamin D3 + K2 + calcium 90 tablet

Lidské tělo vitamín D přirozeně získává ze stravy a pokožky, kde je produkován, pokud je vystavena ultrafialovému slunečnímu záření. Standardní jídelníček však většinou dostatečný příjem vitamínu D nezajišťuje, a v zimních měsících kdy není tolik slunce může tělo pociťovat jeho nedostatek.

Vitamín D je zodpovědný za normální vstřebávání fosforu, udržování zdravých kostí a zubů a bezproblémovou činnost svalů. V kombinaci s vitamínem K2 podporuje posílení kosterního systému, stimuluje vstřebávání vápníku a fosforu ve střevech, což dále ovlivňuje správnou mineralizaci kostí a zubům má také za následek zvýšení svalové síly a zabraňuje ztrátě svalové tkáně, urychluje spalování tuků a podporuje proces hubnutí. Kromě toho má vliv na zvýšení odolnosti těla vůči infekcím.

Vitamín K2 je nezbytný pro správné fungování těla, reguluje proces srážení krve a také ovlivňuje udržování normální minerální hustoty kostí. Je zodpovědný za správný transport vápníku z krve do kostní tkáně, což umožňuje udržení zdravých a silných kostí a zvyšuje jejich odolnost.

Vápník je potřebný k udržení zdravých kostí a zubů a napomáhá správné funkci svalů. Vápník navíc přispívá ke správné srážlivosti krve a k udržení správného energetického metabolismu.
Složení:
Uhličitan vápenatý (vápník), plniva: mikrokrystalická celulóza, fosforečnan vápenatý, škrob, protispékavá činidla: hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý, menachinon-7 (vitamín K2) odvozený od Bacillus subtilis natto, cholekalciferol (vitamín D3).
Aminokyseliny v 1 denní dávce:
Vitamín D30.05 mg
Vitamín K0.01 mg
Vápník750 mg
Nutriční informace v jedné dávce:
Uhličitan vápenatý1875 mg
Dávkování:
Užívejte 2 tablety denně před jídlem.

Mohlo by Vás také zajímat