GymBeam Extrakt z hroznových jader 90 tblCena: 139 Kč / 5,25 EUR


-
+

Popis

Extrakt z hroznových jader ve formě tablet vyniká především svým obsahem proanthokyanidinů neboli tříslovin. Je však známý svým dalším podílem antioxidantů, což jsou látky, které v těle pomáhají s bojem proti oxidačnímu stresu a volným radikálům. Extrakt je vyrobený ze semen hroznů a je oblíbený zejména mezi lidmi, kteří chtějí zhubnout a podpořit své zdraví.

Extrakt z hroznových jader je známý svým obsahem antioxidantů bojujících s volnými radikály a oxidačním stresem

Extrakt z hroznových jader ve formě tablet se získává ze semen hroznů. Pro své účinky je oblíbený mezi lidmi, kteří chtějí posílit své zdraví a zároveň usilují o snížení hmotnosti. Je známý svým obsahem tříslovin a proanthokyanidinů neboli tříslovin a dalších antioxidantů, což jsou látky, které v těle pomáhají bojovat s oxidačním stresem a volnými radikály. V současné době je extrakt z hroznových jader zkoumán vědci například pro jeho možný vliv na kardiovaskulární systém. Tablety neobsahují žádné živočišné složky, a tak je mohou používat i vegani. V jedné dávce přijmete efektivní množství v podobě 200 mg extraktu z hroznových jader.

Extrakt z hroznových jader - GymBeam

Extrakt z hroznových jader a jeho výhody

  • jedná se o extrakt získaný ze semen hroznů
  • obsahuje proanthokyanidiny, antioxidanty, polyfenoly a flavonoidy
  • je ve formě praktických tablet
  • je veganský
  • populární je mezi lidmi, kteří chtějí zhubnout

Složení

Extrakt z hroznových jader (Vitis vinifera) (95 % proanthokyanidiny), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavé činidlo (fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý).

Dávkování

Uživejte 2 tablety 1-2krát denně.

Nutriční hodnoty

Nutriční hodnoty4 tablety
extrakt z hroznových jader (Vitis vinifera) 200 mg
- proanthokyanidiny 190 mg

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.