Vážení zákazníci, po dobu rekonstrukce Koterovské ulice, můžete také využít náš zadní vchod. Mapka v kontaktech.

GymBeam Rutin 90 kaps.Cena: 249 Kč / 9,40 EUR


-
+

Popis

Rutin je unikátní extrakt z jerlínu japonského ve formě praktických kapslí. Tato látka se běžně nachází také v pohance nebo citrusech. Patří mezi bioflavonoidy, které jsou oblíbené pro své antioxidační účinky. Chrání tak buňky před oxidačním stresem. Navíc se těší oblibě mezi lidmi, kteří hledají způsoby, jak maximálně podpořit pružnost cév.

Rutin - přírodní antioxidant, který chrání buňky před oxidačním stresem

Rutin je výtažek z jerlínu japonského (Sophora japonica) ve formě praktických kapslí. Patří mezi bioflavonoidy, které jsou populární díky svým antioxidačním vlastnostem. Chrání totiž buňky před oxidačním stresem. Ten vzniká při narušení rovnováhy mezi množstvím volných radikálů a schopností těla je zneškodnit. Volné radikály pak mohou buňky napadat a poškozovat. Antioxidanty mají schopnost tyto škodlivé částice zachytit a odstranit.

Rutin je navíc populární mezi lidmi, kteří chtějí maximálně pečovat o kardiovaskulární systém a podpořit pružnost cév. Najdete jej v některých běžných potravinách, jako je pohanka, jablka, citrusy nebo chřest. Můžete jej ale získat také z typicky koncentrovanějších doplňků stravy. V jedné dávce tohoto produktu přijmete 500 mg účinné látky. Má čistě rostlinný původ a je vhodný i pro vegany.

Rutin - GymBeam

Rutin a jeho výhody

  • obsahuje extrakt z jerlínu japonského (Sophora japonica)
  • patří mezi antioxidanty
  • v jedné denní dávce přijmete 500 mg rutinu
  • je ve formě praktických kapslí
  • vhodný pro vegany

Složení

Sophora japonica - extrakt (95 % rutin), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 kapsle*RI
Rutin 500 mg **

**Referenční příjem dospělého člověka není stanoven.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti. Těhotné a kojící ženy by měly užívání produktu konzultovat s lékařem. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.