GymBeam Šejkr Tritan Black 500 mlCena: 219 Kč / 8,26 EUR


-
+

Popis

Šejkr Tritan je praktický sportovní šejkr s objemem 500 ml.Pyšní se propracovaným designem a je ideální na vodu nebo míchání vašich oblíbených suplementů. Je vyroben z tritanového plastu, což ho činí odolným a zabraňujícím zápachu. Má speciální tvar pro míchání doplňků, spolehlivě těsnící víčko a praktické poutko na přenášení. Díky tomu všemu se z něj rychle stane váš oblíbený parťák na tréninky.

Šejkr Tritan má objem 500 ml, nepropustné víčko, praktický a zároveň stylový tvar a design, což z něj dělá vhodnou volbu pro všechny aktivní lidi

Šejkr Tritan má důmyslný design, vypadá stylově a pohodlně se drží v ruce. Nabízí objem 500 ml, díky čemuž se perfektně postará o vaše oblíbené nápoje nebo suplementy, včetně proteinových prášků, kreatinu, BCAA nebo i obyčejné vody. Je vyroben z vysoce kvalitního tritanového plastu, neobsahuje BPA, je odolný a pachuvzdorný, což znamená, že zachová svěží chuť vašeho nápoje.

 

Má speciální tvar bez míchací kuličky, co zajistí, že váš oblíbený doplněk stravy, například protein, bude bez hrudek a bude mít dokonale krémovou strukturu. Současně je vybaven značkami pro odměřování, které zajistí, že přidáte ideální množství suplementu. 

 

Zaklapávací nepropustné víčko, udrží váš nápoj v bezpečný během protřepávání a zabrání tak případnému rozlití. Nastavitelné poutko zajišťuje snadné přenášení, takže si ho s sebou můžete vzít kamkoliv - ať už do posilovny, do práce, na túru nebo jen tak na cesty. V neposlední řadě se šejkr také snadno čistí a je vhodný do myčky na nádobí. Všechny tyto vlastnosti z něj činí ideálního společníka pro všechny vaše aktivity.

 

Tritan Shaker a jeho výhody

  • je vyroben z vysoce kvalitního plastu tritan
  • je odolný a pachuvzdorný
  • má speciální tvar pro míchání doplňků
  • je vybaven nepropustným zaklapávacím víčkem
  • má nastavitelné poutko na přenášení
  • je vybaven odměřovacími značkami
  • neobsahuje BPA
  • je vhodný do myčky na nádobí 

 

Materiál

tritan