GymBeam Vzorek BCAA 4:1:1 Instant 6 gCena: od 29 Kč / 1,09 EUR

černý rybíz
29 Kč
1,09 EUR
mango marakuja
29 Kč
1,09 EUR
pomeranč
29 Kč
1,09 EUR
zelené jablko
29 Kč
1,09 EUR

Popis

Vzorek BCAA 4:1:1 Instant obsahuje jednu porci dobře rozpustného prášku s obsahem aminokyselin s rozvětveným řetězcem v podobě l-leucinu, l-isoleucinu a l-valinu. Ty slouží jako stavební látky, které tělo využívá pro tvorbu svalových bílkovin. Kromě toho se rychle tráví a mohou sloužit i jako zdroj energie. Využijí je tak siloví i vytrvalostní sportovci.

Vzorek BCAA 4:1:1 Instant - jedna porce aminokyselin l-leucinu, l-isoleucinu a l-valinu pro silové i vytrvalostní sportovce

Vzorek BCAA 4:1:1 Instant je jednoporcové balení doplňku s obsahem l-leucinu, l-isoleucinu a l-valinu ve formě rozpustného prášku. Pomůže tak s příjmem těchto aminokyselin s rozvětveným řetězcem (Branched Chain Amino Acids), které patří mezi základní stavební složky bílkovin. Z nich se pak tvoří svalová hmota a zároveň poskytují stavební materiál pro její regeneraci. Ze všech tří BCAA má největší anabolický potenciál l-leucin. Ten je známým prekurzorem proteinu mTOR, který pak spouští samotný proces výroby svalových bílkovin (proteosyntézu). Proto má tento produkt poměr 4:1:1 právě ve prospěch této aminokyseliny.

Další výhodou BCAA je, že se rychle tráví. Organismus je tak dokonce dokáže použít i jako zdroj energie pro pohyb, a to zejména během náročných sportovních aktivit. Díky tomu pak tělo k této funkci dokáže využít právě BCAA namísto odbourávání vlastních bílkovin uložených ve svalech. To ocení siloví i vytrvalostní sportovci.

BCAA 4:1:1 Instant se snadno užívají díky formě dobře rozpustného prášku, který po rozmíchání ve vodě vytvoří osvěžující nápoj. Ten si můžete vychutnat před, během i po tréninku.

Pokud vás zajímá více informací o BCAA 4:1:1 Instant nebo si je chcete pořídit ve větší velikosti, neměla by vám uniknout produktová karta BCAA 4:1:1 Instant.

Vzorek BCAA 4:1:1 Instant a jejich výhody

  • obsahuje aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (l-leucin, l-isoleucin, l-valin)
  • BCAA v poměru 4:1:1 ve prospěch l-leucinu
  • má formu dobře rozpustného prášku
  • po rozmíchání ve vodě vytvoří osvěžující nápoj
  • obsažené aminokyseliny mohou být využity i jako zdroj energie
  • vyrábí se šetrnou fermentací
  • hodí se před, během i po tréninku
  • ideální pro silové i vytrvalostní sportovce
  • vhodný pro vegany

Složení

BCAA 4:1:1 Černý rybíz: L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin v poměru 4:1:1, kyselina citronová, přírodní aroma černý rybíz, barvivo: červená řepa, zářivá modrá (E133), sladidlo (sukralóza E955)

BCAA 4:1:1 Mango-marakuja: L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin v poměru 4:1:1, kyselina citronová, přírodní aromata mango, marakuja, barvivo: červená řepa, betakaroten (E60a), sladidlo (sukralóza E955)

BCAA 4:1:1 Zelené jablko: L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin v poměru 4:1:1, kyselina citronová, přírodní jablečné aroma, barvivo: betakaroten (E60a), zářivá modrá (E133), sladidlo (sukralóza E955)

BCAA 4:1:1 Pomeranč: L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin v poměru 4:1:1, kyselina citronová, přírodní pomerančové aroma, barvivo: betakaroten (E60a), sladidlo (sukralóza E955)

Dávkování

Smíchejte s 200–250 ml vody a ihned konzumujte.

Tabulka nutričních hodnot BCAA 4:1:1 Instant

Nutriční hodnoty 1 dávka
Energetická hodnota 85 kJ / 20 kcal
Tuky 0 g
Sacharidy 0 g
Bílkoviny 5 g
Sodík 0 g
Aminokyselinový profil
L-Leucin 3334 mg
L-Valin 833 mg
L-Isoleucin 833 mg

Upozornění

Výrobek není náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Může obsahovat stopy mléka, sóji, vajec a oříšků.