GymBeam Vzorek Thor 7 gCena: od 29 Kč / 1,09 EUR

citrón limetka
29 Kč
1,09 EUR
zelené jablko
29 Kč
1,09 EUR

Popis

Vzorek Thor je 1 dávka komplexní předtréninkové směsi plné složek, jako je kofein a arginin, které lidé ve světě sportu vyhledávají, aby podpořili účinnější průtok krve do svalů a zlepšili výkon. Spolehlivě poslouží i při těch nejnáročnějších trénincích, kde ho ocení nejen profesionální sportovci, ale i všichni ostatní, kteří ze sebe chtějí dostat maximum.

Vzorek Thor – 1 porce komplexní předtréninkové směsi na podporu výkonu a efektivnějšího prokrvení svalů

Vzorek Thor je jedna dávka preworkoutu navržená tak, aby maximálně podpořila efektivnější průtok krve do svalů a zlepšila sportovní výkon. Obsahuje beta-alanin, který dokáže oddálit nástup únavy a zvýšit efektivitu sportovního výkonu. S důrazem na překonávání osobních rekordů je zde také L-citrulin DL-malát, který spolu s přítomným l-argininem slouží jako substrát pro produkci oxidu dusnatého (NO). Ten dokáže rozšiřovat cévy a může tak přispět k lepšímu prokrvení těla, díky čemuž se do pracujících svalů dostane více živin a kyslíku.

Funkční směs látek doplňuje taurin a kofein, které patří mezi oblíbené stimulanty. Dokáže dodat tělu energii a maximalizovat soustředění při každém tréninku. Složení obsahuje také silný adaptogen v podobě sibiřského ženšenu. Samotné adaptogeny jsou vyhledávány za účelem podpory odolnosti organismu a zvýšení fyzické výkonnosti. Mezi účinné látky Thoru patří také vitamin B3, který pomáhá snižovat únavu a vyčerpání. Celkové složení však nabízí mnohem více. Díky pečlivě vybraným složkám se tak jedná o účinný předtréninkový stimulant pro maximalizaci vašich tréninkových výsledků.

Pokud vás zajímá více informací o této efektivní preworkout směsi vhodné i pro vegany nebo si ji chcete pořídit ve větším množství, neměla by vám uniknout produktová karta Předtréninkový stimulant Thor - GymBeam.

Vzorek Thor a jeho výhody

  • je jedna dávka preworkoutu, která vám umožní okusit sílu Thora
  • je navržen pro maximální podporu výkonu a efektivního prokrvení svalů
  • maximalizuje váš fokus na trénink
  • obsahuje účinný adaptogen v podobě sibiřského ženšenu
  • najdete v něm také kofein a taurin
  • má vliv na snížení únavy a vyčerpání
  • je vhodný i pro vegany

Složení

Příchuť vodní meloun : Beta-alanin, L-citrulin DL-malát (2:1), L-arginin alfa-ketoglutarát (A-AKG), dextróza, taurin, bezvodý kofein, protispékavá látka (oxid křemičitý), aroma, glycerol monostearát, barvivo (červená řepa), protispékavá látka (fosforečnan vápenatý), extrakt ze sibiřského ženšenu (Eleutherococcus senticosus), regulátor kyselosti (kyselina citronová), sladidlo (sukralóza), vitamín B3 (nikotinamid), extrakt z hořkého pomeranče (Citrus aurantium) (80% synefrin).

Příchuť citrón-limetka: Beta-alanin, L-citrulin DL-malát (2:1), L-arginin alfa-ketoglutarát (A-AKG), dextróza, taurin, bezvodý kofein, aroma, protispékavá látka (oxid křemičitý) , glycerolmonostearát, protispékavá látka (fosforečnan vápenatý), regulátor kyselosti (kyselina citronová), extrakt ze sibiřského ženšenu (Eleutherococcus senticosus), sladidlo (sukralóza), vitamín B3 (nikotinamid), extrakt z hořkého pomeranče (Citrus aurantium) (80% synefrin).

Příchuť jahoda-kiwi : Beta-alanin, L-citrulin DL-malát (2:1), L-arginin alfa-ketoglutarát (A-AKG), dextróza, taurin, bezvodý kofein, aroma, protispékavá látka (oxid křemičitý) , glycerol monostearát, protispékavá látka (fosforečnan vápenatý), regulátor kyselosti (kyselina citronová), extrakt ze sibiřského ženšenu (Eleutherococcus senticosus), aroma, barvivo (červená řepa), sladidlo (sukralóza), vitamín B3 (nikotinamid), extrakt z hořkého pomeranče (Citrus aurantium) (80% synefrin).

Příchuť mango-maracuja: Beta-alanin, L-citrulin DL-malát (2:1), L-arginin alfa-ketoglutarát (A-AKG), dextróza, taurin, bezvodý kofein, protispékavá látka (oxid křemičitý), aroma , glycerolmonostearát , protispékavá látka (fosforečnan vápenatý), regulátor kyselosti (kyselina citronová), extrakt ze sibiřského ženšenu (Eleutherococcus senticosus), aroma, sladidlo (sukralóza), vitamín B3 (nikotinamid), barvivo (kurkumin), extrakt z hořkého pomeranče (Citrus aurantium) (80% synefrin).

Příchuť zelené jablko: Beta-alanin, L-citrulin DL-malát (2:1), L-arginin alfa-ketoglutarát (A-AKG), dextróza, taurin, bezvodý kofein, aroma, protispékavá látka (oxid křemičitý), glycerol monostearát, protispékavá látka (fosforečnan vápenatý), regulátor kyselosti (kyselina citronová), extrakt ze sibiřského ženšenu (Eleutherococcus senticosus), sladidlo (sukralóza), vitamín B3 (nikotinamid), extrakt z hořkého pomeranče (Citrus aurantium) (80% synefrin), barvy (beta-karoten, brilantní modř FCF).

Dávkování

Smíchejte s 200 ml vody a užijte 20 minut před tréninkem.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty (všechny příchutě) (7 g)
Beta-alanin 2000 mg
L-citrulin DL-malát 2:1 1300 mg
L-arginin alfa-ketoglutarát 1043 mg
Taurin 350 mg
Kofein 294 mg
Extrakt ze sibiřského ženšenu ( Eleutherococcus senticosus ) 140 mg
Glycerol monostearát 140 mg
Vitamín B3 49 mg (306 %*)
Extrakt z hořkého pomeranče (Citrus aurantium) 25 mg
- Synefrin 20 mg

*Referenční hodnota příjmu průměrného dospělého člověka (8400 kJ/ 2000 kcal).

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Vysoký obsah kofeinu (294 mg na 1 dávku). Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Osoby s onemocněním srdce, ledvin, štítné žlázy a hypertenzí by se měly před použitím poradit se svým lékařem. Skladujte na suchém místě mimo sluneční záření při pokojové teplotě.