GymBeam Vzorek Thor Stim-Free 14 gCena: od 29 Kč / 1,09 EUR

jahoda kiwi
29 Kč
1,09 EUR

Popis

Vzorek Thor Stim-Free je 1 dávka komplexní preworkout směsi, která vyniká tím, že neobsahuje stimulanty. Přesto však nabízí funkční složení pro podporu sportovního výkonu a prokrvení svalů. Skvěle poslouží i během tréninků ve večerních hodinách bez negativního dopadu na spánek.

Thor Stim-Free Sample - 1 dávka komplexní preworkout směsi bez stimulantů na podporu sportovního výkonu i ve večerních hodinách

Vzorek Thor Stim-Free obsahuje 1 dávku komplexní předtréninovky, která vám umožní okusit sílu Thora. Vyniká tím, že neobsahuje stimulanty a může tak spolehlivě posloužit i během tréninku ve večerních hodinách bez negativního dopadu na váš spánek. Přesto však nabízí funkční složení, které maximálně podpoří váš sportovní výkon a prokrvení svalů.

 

Najdete v něm L-citrulin DL-malát a l-arginin, které se podílejí na produkci oxidu dusnatého (NO). Ten roztahuje cévy a přispívá k lepšímu prokrvení svalů. Díky tomu se k nim dokáže dostat víc kyslíku a potřebných živin, což může přispět k lepšímu výkonu. Ten může pozitivně ovlivnit i beta alanin, který díky svému mechanismu působení dokáže oddálit nástup únavy a zvýšit efektivitu sportovního výkonu. Ve složení nechybí ani silné adaptogeny vyhledávané s cílem podpory odolnosti organismu, ale také psychické a fyzické výkonnosti. Funkční složení doplňují také vitamíny, ze kterých vyniká například B6 přispívající ke snížení vyčerpání a únavy.

 

Pokud vás zajímá více informací o této efektivní preworkout směsi vhodné i pro vegany, kterou ocení zejména lidé citliví na kofein nebo si ji chcete pořídit ve větším množství, neměla by vám uniknout produktová karta Thor Stim-free – GymBeam.

 

Vzorek Thor Stim-Free a jeho výhody

  • je 1 dávka preworkout směsi na podporu výkonu
  • neobsahuje kofein ani jiné stimulanty
  • hodí se i na trénink i ve večerních hodinách
  • může maximálně podpořit prokrvení svalů a sportovní výkon
  • dokáže oddálit nástup únavy
  • přispívá ke snížení únavy a vyčerpání
  • je vhodný i pro vegany
  • ocení ho lidé citliví na kofein

 

Složení

Příchuť jahoda-kiwi: L-citrulin DL-malát (2:1), beta alanin, L-glutamin, L-arginin, kokosová voda v prášku, protispékavá látka (oxid křemičitý), L-tyrosin, cholin bitartrát, sibiřský ženšen kořenový prášek (Eleutherococcus senticosus) (1,2 % eleuterosidů), přírodní aromata, vitamín C (kyselina L-askorbová), regulátor kyselosti (kyselina citronová), extrakt z Rhodiola rosea (3 % rosavin), sladidlo (sukralóza), dimethylaminoethanol (DMAE) bitartrát , barviva (betakaroten, červená řepa), vitamín B3 (nikotinamid), extrakt z hořkého pomeranče (Citrus aurantium) (95% synefrin), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid).

Příchuť mango-maracuja: L-citrulin DL-malát (2:1), beta alanin, L-glutamin, L-arginin, kokosová voda v prášku, protispékavá látka (oxid křemičitý), L-tyrosin, cholin bitartrát, kořen sibiřského ženšenu prášek (Eleutherococcus senticosus) (1,2 % eleuterosidů), přírodní aromata, vitamín C (kyselina L-askorbová), sladidlo (sukralóza), regulátor kyselosti (kyselina citronová), extrakt z Rhodiola rosea (3 % rosavin), dimethylaminoethanol (DMAE) bitartrát, barviva (beta-karoten, červená řepa), vitamín B3 (nikotinamid), extrakt z hořkého pomeranče (Citrus aurantium) (95% synefrin), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid).

 

Dávkování

Smíchejte s 250-300 ml vody a vypijte 20 minut před cvičením.

 

Tabulkta nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 14 g (1 odměrka) *RDI na 14 g
L-citrulin DL-malát 5000 mg  
Beta alanin 2500 mg  
L-glutamin 2000 mg  
L-arginin 1300 mg  
Kokosová voda v prášku 500 mg  
L-tyrosin 400 mg  
Cholin bitartát 400 mg  
Prášek z kořene sibiřského ženšenu (Eleutherococcus senticosus) 200 mg  
- Eleuterosidy 2,4 mg  
Vitamín C 320 mg 400 %
Extrakt z Rhodiola rosea 100 mg  
-Rosavin 3 mg  
Dimethylaminoethanol (DMAE) bitartát 54 mg  
-DMAE 20 mg  
Vitamín B3 48 mg 300 %
Extrakt z hořkého pomeranče (Citrus aurantium) 22 mg  
- Synefrin 20 mg  
Vitamín B6 7 mg 500 %
 
 

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Uchovávejte na suchém místě mimo přímé sluneční záření při pokojové teplotě.