AKCE - doprava přes Balíkovnu České pošty jen 39,-


GymBeam Zátěžová vesta 15 kgCena: 1 099 Kč / 39,25 EUR


Popis

Zátěžová vesta 15 kg je vesta naplněná sáčkami písku s celkovou hmotností 15 kilogramů. Tato fitness pomůcka slouží k přidání zátěže a zvýšení intenzity tréninku. Tvar vesty je navržen tak, aby neomezovala váš pohyb.

Zátěžová vesta 15 kg - vesta naplněná pískem pro zvýšení zátěže a intenzity vašeho tréninku

Zátěžová vesta 15 kg je vesta naplněná pískem s celkovou hmotností 15 kilogramů. Slouží jako efektivní fitness pomůcka, jejímž účelem je zvýšení zátěže a intenzity tréninku. Je však vhodná nejen na silové tréninky, ale i na běh, kardio cvičení či intenzivní vytrvalostní tréninky, jakým je například HIIT. Komfort během cvičení zajišťuje kromě kvalitního a odolného materiálu vesty i suchý zip po bočních stranách, kterým můžete regulovat obvod vesty na požadovanou velikost. Její tvar je navržen tak, aby vám nebránila při žádném pohybu. Vyzkoušejte cvičení se zátěžovou vestou a posuňte váš trénink o level výš!

Vesta má v sobě zabudovaných mnoho kapsiček, ve kterých jsou umístěny jednotlivé sáčky s pískem. Každý z nich váží přibližně 380 g a můžete je jednotlivě vytáhnout a vrátit zpět. Vesta tak nemusí vážit rovných 15 kg, ale podle potřeby zátěž snadno upravíte. Díky tomu se jedná o multifunkční pomůcku, kterou využijete při mnoha sportech.

Vlastnosti zátěžové vesty

DélkaŠířka
58 cm 45 cm

Mohlo by Vás také zajímat