GymBeam Železo chelát 90 kaps.Cena: 159 Kč / 6,00 EUR


-
+

Popis

Železo chelát patří mezi důležité minerální látky, které mají významný vliv na fungování našeho těla. Podporuje kognitivní funkce mezi něž patří paměť a pozornost. Pomáhá snížit vyčerpání nebo únavu a podporuje fungování imunitního systému. Je ve formě kapslí a v chelátové vazbě, která zaručí jeho výbornou vstřebatelnost.

Železo chelát v dobře vstřebatelné formě podporuje imunitu a pomáhá snížit únavu i vyčerpání

Železo je nepostradatelnou součástí našeho organismu s významným vlivem na správné fungování těla. Má formu kapslí a díky chelátové vazbě nabízí vynikající vstřebatelnost pro maximalizaci svých účinků. Optimální příjem železa je pro náš organismus maximálně důležitý. Podporuje totiž tvorbu hemoglobinu a červených krvinek, které mají na starosti přenos kyslíku do tkání celého těla. I to je jeden z důvodů, proč se na jeho dostatečný příjem zaměřují nejen sportovci.

Železo kromě toho pomáhá snížit vyčerpání a únavu. tuto schopnost ocení každý, kdo zažívá fyzicky či psychicky náročné dny buď doma, v práci nebo ve škole. Zároveň má pozitivní vliv na kognitivní funkce pomocí nichž vnímáme svět okolo nás. Jde například o paměť a pozornost. Železo navíc poslouží i na podporu imunitního systému, který chrání náš organismus. Jednoduchým užíváním železa chelátu tak dokážete komplexně podpořit péči o své zdraví a vitalitu. Tento doplněk je navíc vhodný i pro vegany. Na optimální příjem železa by se však měly zaměřit také ženy, které mívají silnou menstruaci, kvůli níž může dojít ke snížení hladiny této minerální látky.

Železo chelát - GymBeam

Železo chelát a jeho výhody

 • patří mezi významné minerální látky
 • má nepostradatelný vliv na mnohé biologické procesy
 • díky chelátové vazbě má výbornou vstřebatelnost
 • přispívá ke správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie
 • má vliv na optimální přenos kyslíku v těle
 • podporuje tvorbu červených krvinek a hemoglobinu
 • pomáhá snížit vyčerpání a únavu
 • má pozitivní vliv na kognitivní funkce
 • podporuje imunitní systém
 • je ve formě praktických kapslí
 • je vhodné i pro vegany

Složení

Bisglycinát železnatý, objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavé činidlo (stearan hořečnatý), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 kapsle *RI
Železo 14 mg 100 %

*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určený pro děti. Těhotné a kojící ženy by měly užívání produktu konzultovat s lékařem. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.