VISION-nutrition Creatine Monohydrate 500gCena: 199 Kč / 7,35 EUR


Popis

Creatine 100%

Kreatin patří do skupiny výživných látek, které mají speciální výživné určení, uspokojující požadavky organismu při intenzivních cvičeních, zejména u sportovců silových, rychlostně-silových a vytrvalostně silových disciplín. Kreatin se užívá jako přípravek pomáhající při nárůstu síly a urychluje také nárůst svalové hmoty (anabolická činnost). Zlepšení rovnováhy dusíku v těle nepřímo ovlivňuje regeneraci organismu a oddaluje redukci bílkovin (antikatabolická činnost).

Pravidelným užíváním kreatinu se zvyšuje jeho koncentrace ve svalech. Zahájí to zástup reakcí, které způsobují, že svalové buňky pohlcují mnohem více vody. Zvýšený objem buněk vyvolává změny napětí uvnitř buněk, což organismus chápe jako anabolický signál, čímž pobouzí svaly k růstu.

Přípravek byl dodatečně obohacen vitamínem C a sodíkem. Vitamín C působí proti okysličování a pohlcuje volné radikály, které vznikají v průběhu fyzické námahy. Sodík se podílí na regulaci vody a elektrolytů v organismu, čímž pomáhá při transportu kreatinu. S cílem dosáhnout lepších efektů, je nejlepší kreatin aplikovat v jednom cyklu spolu s: bílkovinnou substancí, sacharidově-bílkovinnou substancí, peptidem l-glutaminu, l-glutaminem, HMB nebo aminokyselinami.

Trec Creatine 100% vlastnosti:
•Prudký nárůst objemu svalů.
•Pomáhá udržet špičkovou formu.
•100% kreatin monohydrát.
Složení:
kreatin monohydrát,sodík(citronan spdný),vitamín C (kyselina L-askorbová)
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota0 kJ
Energetická hodnota0 kCal
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Vitamín C36000 mg
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Citronan sodný2180 mcg
Kreatin monohydrát76.4 mg
Dávkování:
•1 dávka je 5g (1 odměrka). •Fáze nasycení: 1.-2. den 30g (6x 5g), 3 den 25 g (5x 5g), 4 den 20 g (4x 5g), 5 den 15 g (3x 5g). •II. Fáze udržující: trvá od 6. dne do 42. dne, každodenně 5-10g kreatinu (2x 2,5g) nebo (2x 5g). •III. Fáze odpočinku: 3-4 týdny bez aplikování kreatinu. •Přípravek aplikujte na prázdný žaludek, nejlépe s dextrózou (30g). •Pozor! Uvnitř balení se nachází praktická měrka, podle které je možné přesně odměřit jednu dávku kreatinu: druhá značka na měrce znamená dávku 5g. Tato potravina je určena pro zvláštní výživuNepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nemůže být používán jako náhrada pestré stravy. Přípravek není určen po děti, těhotné a kojící ženy.