Vážení zákazníci, po dobu rekonstrukce Koterovské ulice, můžete také využít náš zadní vchod. Mapka v kontaktech.

GymBeam Laktáza enzym 90 tblCena: 189 Kč / 7,13 EUR


-
+

Popis

Laktáza enzym je praktickým řešením pro všechny lidi s problémem trávit laktózu. Užíváním tablet podpoříte trávení mléčného cukru, díky čemuž si můžete vychutnat mléko, sýry nebo jiné mléčné produkty.

Laktáza enzym - ideální pomocník pro trávení laktózy

Laktáza enzym je praktický zdroj enzymu laktázy ve formě tablet. Laktáza je enzym, který v organismu štěpí laktázu (mléčný cukr) na glukózu a galaktózu. Bez dostatečného množství laktázy má tělo problém trávit potraviny s obsahem laktózy. Enzym laktáza tudíž zlepšuje její trávení v případě osob s problémem trávit laktózu. Tato intolerance nepatří mezi vzácné zdravotní problémy a doplněk výživy dokáže účinně pomoci. Už se nemusíte omezovat a důkladně kontrolovat obsah potravin. Vyzkoušejte laktázu enzym a pochutnejte si na mléčných produktech a jídlech bez starostí.

Laktáza enzym a její výhody

  • zlepšuje trávení laktózy u lidí s tímto problémem
  • až 5000 FCC jednotek v 1 tabletě
  • má praktickou formu tablet

Laktáza enzym - GymBeam

Složení

Enzym laktáza (ß-galaktosidáza), objemové činidlo (sorbitol, celulóza), protispékavé látky (stearan hořečnatý), maltodextrin.

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně. V závislosti od množství zkonzumovaného mléčného cukru se dávka může navýšit. Průměrně 1 tableta dokáže rozložit 10 g laktózy, což je ekvivalent přibližně 200 ml kravského mléka.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 tableta
Enzym laktáza (ß-galaktosidáza) 5000 FCC*

*Jednotky laktázy

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určený pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Doporučené pro lidi, kteří mají problémy s trávením laktózy. Výrobek se doporučuje konzumovat s jídlem obsahujícím laktózu. Tolerance laktózy je různá a jednotlivci s intolerancí laktózy by se měli o dávkování poradit s lékařem.