GymBeam Neoprenová bandáž na loket ConquerCena: od 536 Kč / 20,24 EUR

L
536 Kč
20,24 EUR
M
536 Kč
20,24 EUR
S
536 Kč
20,24 EUR
XL
536 Kč
20,24 EUR

Popis

Neoprenová bandáž na loket Conquer je praktická pomůcka pro stabilizaci loktu při sportu i jiných volnočasových aktivitách. Její velkou předností je příjemný a elastický materiál, který se perfektně přizpůsobí vaší horní končetině a zajistí jí optimální pohyb v přirozených polohách. Snadno se udržuje, takže vám bude dělat dlouhodobě společnost při všech aktivitách.

Neoprenová bandáž na loket Conquer je z příjemného a elastického materiálu, který se bez problémů přizpůsobí vašemu loktu a pomůže s jeho stabilizací

Neoprenová bandáž na loket Conquer je skvělým pomocníkem pro každého, kdo chce zlepšit stabilizaci loketního kloubu při tenisu, squashi, golfu, silovém tréninku, crossfitu a dalších aktivitách. Bandáž je vyrobena z elastického materiálu, který dokonale obepne loket a přizpůsobí se jeho tvaru. Na výběr máte z několika velikostí, a tak se nestane, že by tlačila nebo byla příliš volná. Loktu tak zajistí dostatečnou oporu a fixaci, díky čemuž může snížit riziko vzniku zranění při tréninku. Navíc je uzpůsobena tak, aby držela na místě a nesjížděla, což oceníte zejména během intenzivního cvičení. Tuto praktickou pomůcku často používají lidé, kteří mají obtíže s horní končetinou a nechtějí se při sportu omezovat. Stejně tak je oblíbená u osob, které podstoupily s loktem nějaký zákrok a chtějí se pomocí rehabilitace a dalších pomůcek vrátit zpět ke svému aktivnímu způsobu života. Je vhodná ale také pro lidi s tenisovým či golfovým loktem.

Kromě funkčnosti bandáže oceníte také její provedení. Je vyrobena z propracované kombinace materiálů, která zajistí horní končetině pohodlí, a navíc pomůže i s odvodem potu. Samozřejmostí je také její elasticita, díky které se přizpůsobí mužskému i ženskému loktu. A opomenout nemůžeme ani její snadnou údržbu, materiál se totiž jednoduše čistí. Bude vám tak dělat společnost mnoho tréninků.

Pokud budete cvičit v tílku nebo tričku s krátkým rukávem, půjde bandáž na loktu vidět. Proto jsme zvolili univerzální jednobarevný design, který se bude hodit k jakémukoliv sportovnímu i volnočasovému outfitu. Sluší tak mužům i ženám. A když si přes bandáž dáte dlouhý rukáv, nepůjde prakticky poznat, že ji nosíte. Nemusíte tak mít strach, že by vaši horní končetinu opticky výrazně zvětšovala.

Pokud chcete svému loktu pomoci se stabilizací při všech aktivitách, neměla by vám praktická bandáž chybět ve výbavě.

Neoprenová bandáž na loket Conquer - GymBeam

Neoprenová bandáž na loket Conquer a její výhody

 • praktická pomůcka pro stabilizaci loktu
 • je z elastického materiálu, který se dobře přizpůsobí horní končetině
 • je příjemná na těle
 • je dostupná v několika velikostech, aby perfektně seděla
 • spolehlivě odvádí pot
 • dobře se udržuje
 • perfektně drží na místě
 • je ideální na sport i jiné volnočasové aktivity
 • po zákroku může pomoci s rehabilitací
 • hodí se při golfovém a tenisovém loktu
 • je vhodná pro muže i ženy
 • balení obsahuje 2 bandáže

Materiál

25 % Nylon, 62 % SBR, 8 % EVA, 5 % Elastan

Tabulka velikostí

Rozměr Obvod bicepsu Horní šírka Spodní šířka Přední délka Zadní délka Tloušťka
S 29-33 cm 13,5 cm 11 cm 21 cm 16 cm 7 mm
M 33-37 cm 14,5 cm 12 cm 21 cm 16 cm 7 mm
L 37-41 cm 15,5 cm 13 cm 21 cm 16 cm 7 mm
XL 41-45 cm 16,5 cm 14 cm 21 cm 16 cm 7 mm