GymBeam PillBox 5 Aquamarine 1430 gCena: 41 Kč / 1,55 EUR


-
+

Popis

PillBox 5 je praktické pouzdro na tablety nebo kapsle, díky kterému budete mít svou denní dávku vitamínů nebo jiných doplňků stravy vždy přehledně uloženou a připravenou k použití. Nebudete tak muset nosit do posilovny několik balení nebo hledat malé tablety roztroušené po celé sportovní tašce. Tato nádoba má 5 oddělených úložných prostorů pro přesné dávkování tablet nebo kapslí. Je vysoce odolný a vybavený bezpečným víkem.

PillBox 5 - praktické pouzdro s 5 přihrádkami pro bezpečné uložení tablet a kapslí 

PillBox 5 je velmi praktické řešení, které vám usnadní dávkování doplňků stravy ve formě tablet nebo kapslí.Jedná se o pouzdro, které obsahuje 5 samostatných přihrádek. Díky tomu si můžete přehledně rozdělit tablety a mít své denní porce vždy u sebe. Své porce budete mít vždy pod kontrolou a nebudete se muset starat o to, zda jste si již danou tabletu vzali. Stačí si je tam den předem rozdělit a o vše je postaráno. Navíc s sebou na trénink nebudete muset nosit několik balení nebo hledat malé tablety roztroušené po celé tašce.

                                 

Tento kontejner má navíc velmi kompaktní rozměry, díky kterým se snadno přenáší. Vejde se do kapsy a je ve stylové barvě s výrazným logem GymBeam na horní straně. Navíc je vyrobena z pevného plastu, a díky zabezpečenému víku zajistí, že se vám tablet nikdy nevylije. Získáte tak pohodlné řešení pro přenášení tablet, které si oblíbili sportovci a další lidé po celém světě, kteří chtějí mít přehled o svých doplňcích stravy.

       

PillBox 5 & jeho výhody

  • praktická nádoba na tablety nebo kapsle
  • má 5 oddělených přihrádek
  • umožňuje snadné a pohodlné přenášení doplňků stravy
  • vyhnete se nutnosti nosit s sebou několik obalů s kartony, nebo hledat tablety roztroušené po celé tašce
  • kompaktní rozměry, díky kterým se vejde do kapsy
  • vyrobeno z pevného plastu
  • má bezpečné víko