GymBeam Sada příborů 2GO BlueCena: 109 Kč / 4,11 EUR


-
+

Popis

Sada příborů 2GO je je opakovaně použitelná a ekologická sada, která obsahuje vidličku, lžíci a nůž zabalené v praktickém pouzdře. Je vyrobena z odolné směsi polypropylenu a pšeničné slámy, je lehká a vhodná do myčky. Vezměte si ji na všechna dobrodružství a vychutnejte si svá oblíbená jídla kdekoli a kdykoli.

Sada příborů 2GO je opakovaně použitelná sada vidličky, lžíce a nože, se kterou si můžete vychutnat svá oblíbená jídla i na cestách

Sada příborů 2GO zajistí, že si budete moci vychutnat svá oblíbená jídla bez ohledu na to, kam se vydáte. Jedná se o ekologickou sadu vidličky, lžíce a nože, vše zabalené v praktickém pouzdře. Sada je vyrobena ze směsi polypropylenu a pšeničné slámy, díky čemuž je odolná a má dlouhou životnost. Pšeničná sláma je vedlejším produktem pšenice po sklizni obilí, díky čemuž je tato sada opakovaně použitelná a šetrná k životnímu prostředí. 

 

Sada příborů je zabalena v praktickém uzavíratelném pouzdře ze stejného materiálu, díky čemuž je snadno přenosná. Ať už jste na cestách, na túrách, v práci, na školním či pracovním obědě nebo na kempování, můžete si ji pohodlně vzít kamkoli. Její kompaktní rozměry umožňují, aby se vešla do každé tašky a byla připravena k použití, kdykoli je potřeba. Navíc je tepelně odolná, což znamená, že si můžete pochutnat na jakémkoli druhu jídla, včetně horké polévky, těstovin, kari, guláši a dalších teplých pokrmů. 

 

V neposlední řadě se sada příborů 2GO snadno čistí, protože je vhodná do myčky, což vám ušetří čas a námahu po vychutnání jídla na cestách. Celkově je svědomitou volbou pro naše životní prostředí. Zajišťuje, že vám bude dlouho sloužit, nikdy vás nezklame a zpříjemní vám zážitek z jídla.

 

Sada příborů 2GO modrá - GymBeam

 

Sada příborů 2GO a její výhody

  • opakovaně použitelná sada vidličky, lžíce a nože
  • je dodávána v praktickém uzavíratelném pouzdře
  • je vyrobena z kombinace polypropylenu a pšeničné slámy
  • je lehká, přenosná a kompaktní
  • je odolná a má dlouhou životností
  • je odolná proti teplu
  • hodí se do myčky
  • jde o ekologickou a udržitelnou volbu
  • je ideální pro jídlo na cestách

 

Materiál

Plast z pšeničné slámy

70 % polypropylen, 30 % pšeničná sláma

 

Rozměry 

Rozměry  
Lžíče 18 x 4,1 cm
Nůž 19,3 x 1,3 cm
Vidlička 18 x 2,3 cm
Pouzdro 21,2 x 5,2 cm

Mohlo by Vás také zajímat