GymBeam Extrakt z černého bezu 90 kaps.Cena: 172 Kč / 6,48 EUR


-
+

Popis

Extrakt z černého bezu je doplněk s obsahem výtažku z plodů černého bezu (Sambucus nigra), který patří mezi známé přírodní antioxidanty. Ty pomáhají chránit buňky před oxidačním stresem. Kromě toho je černý bez vyhledáván také mezi lidmi, kterým jde o přirozenou detoxikaci organismu a hubnutí.

Extrakt z černého bezu - přírodní zdroj antioxidantů, které pomáhají chránit buňky před oxidačním stresem

Extrakt z černého bezu obsahuje koncentrovaný výtažek z plodů černého bezu (Sambucus nigra). Tato rostlina se už desítky let používá na výrobu čajů nebo inhalačních směsí, které jsou oblíbené pro své blahodárné účinky na organismus. Pomáhá tak například s péčí o zdraví dýchacího systému. Navíc patří mezi přírodní antioxidanty, což jsou látky, které pomáhají chránit buňky před oxidačním stresem. Obecně se černý bez spojuje také s vylučováním odpadních látek a přebytečné vody z organismu. Může tak podpořit procesy související s přirozenou detoxikací organismu. V neposlední řadě je vyhledáván lidmi, kteří se snaží zhubnout.

Výhodou tohoto produktu je, že obsahuje koncentrovaný extrakt v poměru 10:1. V jedné kapsli tak přijmete 500 mg výtažku, který odpovídá 5000 mg čerstvých plodů. Díky čistě rostlinnému složení je navíc vhodný pro vegany.

Extrakt z černého bezu - GymBeam

Extrakt z černého bezu a jeho výhody

  • rostlinný doplněk s výtažkem z plodů černého bezu (Sambucus nigra)
  • obsahuje koncentrovaný extrakt v poměru 10:1
  • v jedné dávce přijmete ekvivalent 5000 mg čerstvých plodů
  • patří mezi antioxidanty
  • hodí se lidem, kteří chtějí podpořit přirozenou detoxikaci organismu
  • je oblíbený i při hubnutí
  • má formu praktických kapslí
  • je vhodný pro vegany

Složení

Extrakt z plodů černého bezu 10:1 (Sambucus nigra), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), hypromelózová tobolka.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 kapsle
Extrakt z plodů černého bezu 10:1 (Sambucus nigra) 500 mg

Upozornnění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Uchovávejte na suchém místě mimo přímé sluneční záření při pokojové teplotě.